Lederzentrum v Česku

Jak v Německu, tak v českém zastoupení je firma Lederzentrum značkou první volby pro péči o kůži. Rodina přípravků Colourlock® nabízí možnost adresného, individuálního přístupu k jakékoli kůži. Znalost řemesla, přísné standardy kvality s kořeny v tradici a respekt k luxusní volbě k nám přitahují náročné zákazníky ve 25. zemích světa. A to jak uživatele s náročným životním stylem, tak výrobce a prodejce, kteří chtějí luxusní nábytek, nebo interiéry aut představit v tom nejlepším světle elegance, vůně a komfortu, protože až ty jsou nepochybným signálem luxusu. Ani ten nejskvělejší kožený interiér nemá dnes šanci uspět, pokud není provázán celým spektrem individuálních služeb usnadňujících jeho volbu nabídkou dokonalé péče.

Ať už zvolíte prémiovou přírodní kůži s důrazem na uživatelský komfort s minimální úpravou, nebo její praktickou variantu chráněnou pigmentem, vždy jde o náročnou investici. Kůže ve všech svých četných volitelných variantách v zásadě zůstává tradičním, přírodním a dynamicky stárnoucím materiálem a jen poctivá péče je zárukou všech dokonalých atributů. Kůže musí být ošetřována v pravidelných intervalech nejskvělejšími přípravky umožňující cílenou individuální péči. Lederzentrum je nabízí v široké škále variant pod prestižní značkou Colourlock® uznávanou ve světě kůže jak profesionály, tak znalci, kteří oceňují její nesporný terapeutický efekt.

Nadstandardní péče o kůži je dnes náročnou vědeckou disciplínou zaměřenou na spolehlivou ochranu dlouhodobé investice. Neexistuje totiž žádný univerzální způsob moderního ošetření kůže (a už vůbec ne z receptáře našich babiček). Jeho míra, interval a zvolené prostředky musí být v souladu s typem kůže, způsobem jejího zpracování a náročností jejího nasazení v praxi. Vyplatí se řešit s námi rozsah péče od svépomocné DYI , přes odborný zásah až k plánu opakované profesní revitalizace po celou dobu životního cyklu. Chraňte si svůj komfortní životní styl a nebojte se nás zeptat- my kůži rozumíme.

Naše vize

Stále budeme nabízet produkty představující v péči o kůži nejúčinnější a nejspolehlivější řešení na světové úrovni. Partnery i spotřebitele získáváme neustálým pohybem vpřed – k novějším technologiím přínosným inovacím a stále dokonalejší praxí. Víme, že poctivý servis je královskou cestou k dlouhému životnímu cyklu vynikajících vlastností kůže. Je to také ten nejlepší způsob jak přispět k udržitelnému rozvoji.

Naše mise

Chráníme vaši investici do komfortu luxusní kůže, dokonalého materiálu vytvořeného přírodou. Naše znalosti, zkušenosti a řemeslná zručnost uchovávají její odolnost, pružnost a hebkost po dlouhou dobu jejího životního cyklu. Naše péče o kůži je zárukou jejího přitažlivého a oceňovaného stáří. Nebojte se nás zeptat – my kůži rozumíme.

Naše obchodní značky

Lederzentrum je vlastníkem a producentem výrobků těchto ochranných známek:

Profesionální řada přípravků určená pro čištění, ošetření a ochranu všech typů kožených povrchů.

Průmyslové přípravky určené k potlačení nepříjemných zvuků vzniklých vzájemným třením různých povrchů.

Přípravky určené pro čištění a ošetření kožených oděvů, kožešin, kožené obuvi a galanterie.