Podpora

Rady a tipy

Rady a tipy

Zde naleznete užitečné a praktické informace o kůži které vás obvykle zajímají. Někdy i my (ve formátu FAQ) poskytujeme na zajímavý problém podrobnější odpověď, než umožňuje struktura webu. Najdete zde i námi nabízené řešení problému, který se ve světě kůže vyskytl jen ojediněle, ale mohl by potkat i vás. Věříme, že FAQ ušetří váš čas.

Kožařská terminologie

Kožařská terminologie

Orientovat se v nabídce toho, co kupujete, je ve světě kůže užitečné, ne-li nezbytné. Moderní obchod láká zákazníky módními názvy, které uvádí zákazníky v omyl. O přednostech a nástrahách kůže se vedou četné diskuze, aniž by si uživatelé ujasnili, zda hovoří o tomtéž. S kůží se totiž setkáváme ve stále nových variacích. Základní a důležité pojmy uvádíme zde.

Videogalerie

Videogalerie

Nebojte se, máme řešení jak zachovat kvalitu kůže. Stačí pravidelná a správná údržba a odmění se vám hebkým vzhledem a dlouhou životností. Jen na našich stránkách najdete užitečné videotutoriály, které vám prozradí naše tajemství dokonalé péče. Najdete zde ale ve video formátu, i novinky a zajímavosti ze světa kůže, které vám usnadní vaše nákupy.