Spolupráce

Ve všech svých aktivitách se snažíme rozšířit svoji zákaznickou základnu a přiblížit přípravky Colourlock® nejen vám, novým partnerům – obchodním a servisním firmám, ale zejména koncovým zákazníkům, kteří volí kůži do interiérů bytů, pracovišť i aut jako symbol společenského postavení i záruku komfortu.

Poprodejní servis

Poprodejní servis

V měnícím se světě high – technologie dělá všechno mnohem levnější a dostupnější. Je logické, že proces demokratizace luxusu ovlivnil i kožedělný průmysl. Sedací soupravy, interiéry aut i kožená móda oslovují stále početnější segment trhu a dostupná nabídka širokého spektra moderních kůží jde tomuto zájmu vstříc.

Staňte se naším partnerem

Staňte se naším partnerem

Bez ohledu na variantu kůže a styl provedení, luxusní kožený nábytek vyžaduje pravidelnou předprodejní péči i post prodejní péči. Jeho prodej by měl být doplněn samozřejmou nabídkou přípravků zajišťujících dokonalou údržbu. V tomto ohledu jsou kity Colourlock® přípravky první volby.

Vzdělávací program

Vzdělávací program

Investice do kůže je velkým závazkem s očekáváním obohacujících a uspokojujících zážitků v uživatelské zkušenosti. Velkým problémem je, když na prodej nenavazuje profesionální podpora vycházející z odborných znalostí produktů a zkušeností s jejich ochranou a renovací.

Průmyslové produkty

Průmyslové produkty

Řada přípravků Colourlock® je určena profesionálům – výrobcům a prodejcům kožené produkce, často se speciálními požadavky. Jsme velmi pružní jak v nabídce požadovaných produktů (zpomalovače hoření, prostředku proti zápachu, proti vrzání kůže, atd.) tak v jejich adaptaci vašim požadavkům (promo balení, dárkové sety).