Představujeme nový web

Po dlouhodobé technické, vizuální a komunikativní přípravě, si můžete vyzkoušet náš zbrusu nový web. Smyslem aktualizace se zcela novým a přitažlivým designem byla zejména uživatelská optimalizace obsahu, proto se lišta rozšířila o „podpora“ a „novinky“.

Ve všech aspektech, které nechceme jednotlivě vyjmenovávat (je jich spousta) jsme dbali na uživatelskou přívětivost a snadnou orientaci. Věříme, že obsah uspokojí zejména vás – koncové uživatele, ale obohatí i profesionály hledající nové informace ve světě kožené produkce. Snažíme se vytvářet podmínky pro zajímavý dialog o kvalitě a významu kůže v moderním životním stylu dnešní generace. Neméně důležité jsou i reálné zkušenosti techniků z praxe. Zahrnují všechny aspekty spojené s péčí a revitalizací kůže s využitím profesionálních kitů a náčiní Colourlock®.

On-line vám chceme být k dispozici, a to vždy v nejvyšší možné kvalitě, kdekoliv a kdykoliv. Moderní uživatel očekává, že web www.lederzentrum.cz zvládá všechna užívaná zařízení, včetně platforem mobilních aplikací.Těšíme se případné připomínky a podněty týkající se nového webu a slibujeme, že budou řešeny s nejvyšší pozorností.