Videogalerie

Nebojte se, máme řešení jak zachovat kvalitu kůže. Stačí pravidelná a správná údržba a odmění se vám hebkým vzhledem a dlouhou životností. Jen na našich stránkách najdete užitečné videotutoriály, které vám prozradí naše tajemství dokonalé péče. Najdete zde ale ve video formátu, i novinky a zajímavosti ze světa kůže, které vám usnadní vaše nákupy.

Renovace pigmentové úpravy koženého křesla tónovací barvou Leder Fresh

Shlédněte jak snadné je obnovit původní vzhled starého a zašlého koženého nábytku nebo interiéru automobilu. Díky tónovací barvě Colourlock® Leder Fresh to snadno zvládne úplně každý! Dokonale kryje i velmi popraskané, vybledlé nebo poškrábané kožené čalounění. Zároveň se snadno aplikuje a výsledek je vždy dokonalý.


Odstraňování vodních skvrn z povrchu hladké přírodní usně s otevřenými póry

Anilínové usně s otevřenými póry jsou velmi krásné a příjemné na dotek. Zároveň ale velmi snadno a rychle podléhají degradaci. Poškození na těchto usních se velmi obtížně odstraňují a ne vždy se je podaří zcela odstranit. Proto je nezbytné od samého počátku užívání o ně náležitě a hlavně pravidelně pečovat. Na tomto videu můžete shlédnout postup jak odstranit z usně zaschlé skvrny od tekutin.