Poprodejní servis

V měnícím se světě high – technologie dělá všechno mnohem levnější a dostupnější. Je logické, že proces demokratizace luxusu ovlivnil i kožedělný průmysl. Sedací soupravy, interiéry aut i kožená móda oslovují stále početnější segment trhu a dostupná nabídka širokého spektra moderních kůží jde tomuto zájmu vstříc.

Kůže je ale produkt přírody a tradičně náročného zpracování. Její dostupnost naráží na přirozené limity. Nabídka luxusní kůže se stává vzácnou a cena každým rokem skokově roste. Pro běžně informovaného spotřebitele je její hodnota jen obtížně odůvodnitelná. Proto se kvalita celého spektra kůží posunula o patro níž. Méně kvalitní kůže se více upravují – (pigmentují, leští, brousí) pro dokonalejší vzhled, za cenu ztráty svých nejlepších vlastností. Běžně se používají kůže štípané, lepené a synthetické. Všechny nárokují speciální úpravu tak, aby i méně solventní (i když stále ještě náročný spotřebitel) byl se svojí volbou spokojen.

Volba prémiové kůže uživatelem právě od vás je závazkem. Není jen obchodním případem, ale začátek vztahu založený na vzájemném respektu a nadšení pro dokonalost komfortu. Využitím naší nabídky služeb můžete garantovat vysoké standardy následné péče. Poskytneme vám prostředky, pomoc i radu v jakémkoli aspektu ochrany kůže s cílem udržet investici vašeho zákazníka v tak perfektním stavu, jaký byl v den jejího nákupu. Je to také přístup maximálně šetrný k přírodě, protože i u kůže platí, že její nejekologičtější varianta je ta, která nemusí být vyrobena. Jak prodloužit její funkční životní cyklus? Nebojte se nás zeptat – my kůži rozumíme.