Staňte se naším partnerem

Bez ohledu na variantu kůže a styl provedení, luxusní kožený nábytek vyžaduje pravidelnou předprodejní péči i post prodejní péči. Jeho prodej by měl být doplněn samozřejmou nabídkou přípravků zajišťujících dokonalou údržbu. V tomto ohledu jsou kity Colourlock® přípravky první volby. Novým partnerům – obchodním a servisním firmám nabízíme spolehlivé obchodní partnerství. Je prospěšné abyste svým koncovým zákazníkům, kteří volí kůži do interiérů bytů, pracovišť i aut jako symbol společenského postavení i záruku komfortu nabídli to nejlepší, pro ochranu jejich investice. Zákazníci dnes očekávají nejen kvalitní výrobek, ale také dokonalý postprodejní servis. Lederzentrum všestranně podporuje distribuci svých produktů a jejich iniciační nabídku novým majitelům vaší produkce.

Hledáme servisní partnery

Hledáme servisní partnery

S rostoucím zájmem o kožené produkty, roste i zájem o naše služby. Našim cílem je, aby nejen přípravky Colourlock®, ale zejména náš vyhledávaný servis byl pro naše zákazníky dostupný kdekoli v Česku.

Hledáme partnery pro širší distribuci

Hledáme partnery pro širší distribuci

Řada přípravků Colourlock® je určena profesionálům – výrobcům a prodejcům kožené produkce, často se speciálními požadavky. Jsme velmi pružní jak v nabídce požadovaných produktů tak v jejich adaptaci vašim požadavkům.